Noc Restauracji

Noc Restauracji

Była już Noc Muzeów, teraz czas na Noc Restauracji - już 25 maja!

Już w najbliższy piątek 25 maja, w restauracjach Białegostoku, Poznania i Gdyni odbędzie się pierwsza w świecie Noc Restauracji. Pokazy kulinarne, wyjątkowe Nocne Dania, biorące udział w konkursie o Grand Prix Nocy Restauracji i wiele innych atrakcji sprawi, że goście poznają niecodzienną odsłonę gastronomii. Większość restauracji biorących udział w akcji, otwarta będzie do godziny 03:00. Na gości czekać będą zniżki od 25 do 40% oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Sprawdź inne ciekawe wydarzenia

Poza rywalizacją Nocnych Dań, które walczą o Grand Prix Nocy Restauracji organizatorzy przygotowali dla gości konkurs Nocny Łowca. Każdy, kto na specjalnej karcie (do pobrania we wszystkich restauracjach biorących udział w akcji) zdobędzie chociaż jedną pieczątkę i wykona ciekawe zdjęcie oddające atmosferę Nocy będzie miał szansę na wygranie rejsów promami Stena Line z wyżywieniem, weekendów dla dwóch osób w hotelu Andersia w Poznaniu i Cristal w Białymstoku. Swoje zdjęcie wraz ze zdjęciem karty z pieczątką należy przesłać na adres info@nocrestauracji.pl.

Przeczytaj również: Jak przetrwać samotny posiłek w restauracji

Noc Restauracji ma być świętem gastronomii. W blisko 50 biorących w niej udział restauracjach, tego wieczora przygotowane będą Nocne Dania, pokazy kulinarne, a na gości czekać będą zniżki.

- Chcemy wywołać zainteresowanie klientów nie tylko poprzez ofertę zniżek, które będą wynosiły od 20 do 40 %, ale także przez smaki - mówi Hubert Gonera pomysłodawca wydarzenia. - Restauracje specjalnie na ten wieczór przygotowują dania - kwiaty paproci, które zakwitną tylko w tę noc. Oczywiście jeśli się przyjmą, to wejdą na stałe do kart lokali - dodaje Gonera.

Przeczytaj także: Jak nie wydać fortuny w restauracji

Aby wziąć udział w głosowaniu na Nocne Dania należy zarejestrować się na stronie www.nocrestauracji.pl.

Partnerzy akcji:
Miasto Białystok, Miasto Poznań, Stena Line, Hotel IBB Andersia, Best Western Hotel Cristal

Patroni medialni:
MM Moje Miasto Poznań, Gazeta Wyborcza, Magazyn Podróże, Magazyn Kuchnia, Poradnik Restauratora, Magazyn W Podróży, Coffee News, Białystok Online, Kulinarna Wyspa, Smaki Poznania, Durszlak.pl, PRRestauracja.pl, Aktywni.pl, E-stolik.pl

Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz

Przepisy kulinarne:

Mus z Kaszki Manny z Truskawkami
Mus z Kaszki Manny z Truskawkami
Zaczniemy od ugotowania kaszy manny. Ja robię to z godzinkę, nawet dwie przed ...
Frytki
Frytki
Ziemniaki obieramy, myjemy i osuszamy.Kroimy je w równe ...
Sałatka z kiwi i granatem
Sałatka z kiwi i granatem
Dokładnie myjemy wszystkie owoce.Gruszkę, kiwi i mango obieramy. Kroimy je w grubą ...
Sałatka z ogórków i granata
Sałatka z ogórków i granata
Ogórka myjemy, osuszamy i obieramy, a następnie kroimy w ...
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.487
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});