Sushi nie musi być drogie

Sushi nie musi być drogie

Jak zrobić sushi i nie wydać fortuny. To łatwe. Nie trzeba wykorzystywać najdroższych produktów. Dobre sushi powstanie bez królewskich krewetek i tuńczyka.

Sushi cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Nowe bary i restauracje wyrastają jak grzyby po deszczu niemal we wszystkich miastach, a gwiazdy i gwiazdki show biznesu chętnie dają się w nich fotografować. Jednakże rachunek za posiłek może okazać się niebotycznie wysoki, zwłaszcza, że do restauracji zwykle nie wybieramy się sami.

Alternatywą jest samodzielne przygotowanie sushi w domu. Wbrew pozorom nie jest to bardzo trudne, nie musimy też wydać majątku, najdroższe są tylko pierwsze zakupy. Musimy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych składników i przedmiotów. Garnek z pokrywką, sitko, miskę oraz ostry nóż większość z nas już posiada. Planując przystąpienie do przygotowania sushi musimy też zaopatrzyć się w bambusową matę. Jej koszt nie jest wysoki, ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych, a raz zakupiona będzie nam służyć wiele razy.

Podstawowymi, niezbędnymi składnikami sushi są ryż i wodorosty, najczęściej nori, a także wasabi, sos sojowy oraz ocet ryżowy. Niestety nie możemy zastąpić kleistego ryżu zwykłym, dodawanym do zup czy sosów. Warto natomiast zrobić mały przegląd rynku, zasięgnąć opinii znajomych i innych internautów odnośnie cen oraz polecanych sklepów i marek. Czasami w super i hipermarketach są promocje na składniki potrzebne do przyrządzania sushi.

W niektórych przepisach nori może być zastąpione innymi produktami. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie świeżych ogórków pokrojonych podłużnie, w formie cienkich płatów. Po obraniu i odcięciu końców, za pomocą ostrego noża bez ząbków, kroi się warzywa w poprzek, dookoła, tak, jakbyśmy chcieli je cienko obrać. Nacinamy ogórka wkoło, aż do pestek. Z powstałym w ten sposób płatem postępujemy później tak samo jak z nori. Co prawda ogórek nie będzie się kleił. Jeżeli chcemy jednak sushi przygotować z wodorostów, lepiej jest kupić większą paczkę. Im mniejsze opakowanie, tym koszt jednego płata jest wyższy. Najbardziej opłaca się kupić nori pakowane po 50 sztuk, trzeba tylko pamiętać, by opakowanie dawało się szczelnie zamknąć.

Pozostałe składniki sushi również warto jest kupić w większych opakowaniach. Raz zakupione i odpowiednio przechowywane możemy wykorzystywać przez dłuższy czas. Poza tym koszty dość szybko nam się zwrócą. Ocet ryżowy i sos sojowy są dostępne w kilkuset mililitrowych lub litrowych opakowaniach, natomiast wasabi w postaci pasty lub proszku. Nie warto zastępować chrzanu japońskiego naszym tradycyjnym, gdyż ich smak, pomimo że obydwa są ostre, jest inny. Ponadto wasabi ma charakterystyczny zielony kolor. Przyprawy tej dodaje się do sushi niemal w mikroskopijnych ilościach, dlatego też jedno opakowanie starcza na dość długo.

Od nas samych i od zasobności naszej kieszeni zależy, co chcemy włożyć do środka. W tradycyjnym sushi wykorzystywane są najczęściej świeże tuńczyki i łososie. Pierwsze z nich są w Polsce bardzo drogie, natomiast kilogram łososia będzie znacznie tańszy, poza tym nie potrzebujemy go w bardzo dużej ilości. Ryby podawane są na surowo, dlatego niezwykle ważne jest byśmy byli pewni, że są one świeże. Dobrze jest korzystać z oferty zaufanych sklepów lub specjalistycznych punktów, zajmujących się sprzedażą składników do sushi. Jeżeli nie mamy takiej możliwości, możemy wykorzystać wędzonego łososia.

Nie musimy koniecznie przygotowywać sushi z rybami. Jako dodatki często wykorzystywane są także owoce lub warzywa. Do sushi doskonale nadają się awokado i ogórki, ale w ryż i nori możemy także zawinąć marchewkę i dodać pocięty listek karbowanej sałaty. Tylko od nas samych zależy smak i wygląd potrawy, ogranicza nas właściwie tylko wyobraźnia i gust.

Wszystkich sushi-maniaków zachęcam do eksperymentowania. Samodzielnie przygotowane dania są znacznie tańsze od tych kupowanych w restauracjach lub barach, poza tym dają niezwykłą radość tworzenia. W przygotowanie sushi możemy także włączyć znajomych - wspólne gotowanie stanowi świetna zabawę, ponadto koszty rozkładane są na większą ilość osób.

Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz

Przepisy kulinarne:

Mus z Kaszki Manny z Truskawkami
Mus z Kaszki Manny z Truskawkami
Zaczniemy od ugotowania kaszy manny. Ja robię to z godzinkę, nawet dwie przed ...
Frytki
Frytki
Ziemniaki obieramy, myjemy i osuszamy.Kroimy je w równe ...
Sałatka z kiwi i granatem
Sałatka z kiwi i granatem
Dokładnie myjemy wszystkie owoce.Gruszkę, kiwi i mango obieramy. Kroimy je w grubą ...
Sałatka z ogórków i granata
Sałatka z ogórków i granata
Ogórka myjemy, osuszamy i obieramy, a następnie kroimy w ...
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.429
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});