Grzańce na rozgrzewkę

Grzańce na rozgrzewkę

Za oknem zimno, siąpi deszcz a my wracamy przemarznięci i przemoczeni... Na takie chwile najlepsze są grzańce! Grzane wino, piwo lub miód spowodują, że momentalnie będzie nam cieplej. Przedstawiamy kilka przepisów na grzańce.

Start

Artykuły

Przepisy

Z półki

Herbatki rozgrzewające

Herbatki rozgrzewające
Gdy czujesz, że kręci Cię w nosie i zaczynasz mieć dreszcze przygotuj sobie wspaniałą, rozgrzewającą herbatkę.... więcej »

Najlepsze na jesienne i zimowe chłody - grzańce i grogi

Najlepsze na jesienne i zimowe chłody - grzańce i grogi
Ciemne, deszczowe, a niedługo już śnieżne, dłużące się wieczory można sobie osłodzić kubeczkiem grzanego wina, piwa czy też rumu.... więcej »

Zdrowotne działanie alkoholu

Zdrowotne działanie alkoholu
Sprawdź, które alkohole działają zbawiennie na Twój organizm.... więcej »

Kalorie w alkoholu

Kalorie w alkoholu
Czy alkohol tuczy? Ile kalorii ma kufel piwa? Czy czerwone wino ma więcej kalorii niż białe?... więcej »

więcej »
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.304
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});