Sushi

Sushi

Ryby, ryż, wodorosty, imbir... Z tych prostych i dostępnych w naszych sklepach składników można wyczarować wspaniałe japońskie przysmaki. Przygotowując je samodzielnie zaoszczędzimy pieniądze i zapewnimy sobie kulinarną zabawę!

Start

Artykuły

Przepisy

Produkty

Z półki

Jak zrobić sushi maki

Jak zrobić sushi maki
Sushi maki w 7 krokach. Krótka, ilustrowana instrukcja, która pozwoli każdemu początkującemu kucharzowi cieszyć się smakiem własnego, ...... więcej »

Sushi nie musi być drogie

Sushi nie musi być drogie
Jak zrobić sushi i nie wydać fortuny. To łatwe. Nie trzeba wykorzystywać najdroższych produktów. Dobre sushi powstanie bez królewskich ...... więcej »

Kuchnia japońska - niezwykle zdrowa

Kuchnia japońska - niezwykle zdrowa
Japończycy swoją długowieczność w dużej mierze zawdzięczają jedzeniu. Kuchnia japońska jest niskokaloryczna, zawiera niewiele cholesterolu ...... więcej »

Jak przygotować sushi?

Jak przygotować sushi?
Istnieje kilka podstawowych rodzajów sushi, a każdy z nich przygotowuje się nieco inaczej.... więcej »

Niezbędnik sushi

Niezbędnik sushi
Czego potrzebujesz, aby zrobić sushi? Do tego dania nie będzie potrzebna lista skomplikowanych składników i urządzeń.... więcej »

więcej »
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.312
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});