Woda Kropla Minerałów

Woda Kropla Minerałów
Ocena
Średnia 4.67 / 5 (3 głosy)
Opis produktu:
Naturalna woda mineralna, nisko nasycona. Woda mineralna czerpana z ujęcia Kropla Minerałów w Tyliczu w głębi Beskidów jest naturalnym źródłem m.in. wapnia i magnezu - dwóch ważnych biopierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Możesz je uzupełniać na wiele sposobów jednak natura robi to najlepiej.
Wyprodukowane przez:
Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.
Właściciel marki:
Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.
Skład: Kationy: wapniowy, magnezowy, sodowy, potasowy. Aniony: wodorowęglanowe, siarczkowe, chlorkowe, fluorowe.
Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Nie przechowywać w pobliżu środków chemicznych. Chronić przed zamrożeniem.
Inne: Woda z ujęcia Kropla Minerałów jest rekomendowana przez Narodowy Instytut Zdrowia - Publicznego- PZH. Woda poddawana procesowi napowietrzania, filtracji. Średnio zmineralizowana naturalna woda mineralna.
Opakowanie: 1,5 l
Kraj pochodzenia: Polska
Region pochodzenia: Beskidy
Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Inne produkty
Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.229
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});