Czekolada Snowboard Fun

Czekolada Snowboard Fun
Ocena
Średnia 5 / 5 (1 głosy)
Opis produktu:
Czekolada biała z nadzieniem jogurtowym o smaku owoców leśnych (33%) oraz nadzieniem z owoców leśnych.
Wyprodukowane przez:
Kraft Foods Polska S.A.
Marka:
Milka
Właściciel marki:
Kraft Foods Polska S.A.
Skład: Cukier, nadzienie z owoców leśnych 17%, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny, serwatka w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, odtłuszczony jogurt w proszku 1,7%, lecytyna sojowa, aromaty, maltodekstryna, owoce leśne 0,12%, E330 Kwas cytrynowy.
Przechowywanie: Aby czekolada zachowała jak najdłuższą przydatność do spożycia i nie straciła nic ze swojego smaku i jakości, należy przy jej przechowywaniu zwrócić uwagę na kilka aspektów: * Czekolada jest wrażliwa na zbyt wysokie temperatury i na zmiany temperatur. Najlepiej przechowywać ją w stałej temperaturze od 14 do 18°C. * Czekolada jest wrażliwa na wilgoć i musi być przechowywana w suchym miejscu. * Czekolada (a w szczególności czekolada biała) nie powinna leżeć w pobliżu produktów o intensywnym zapachu, gdyż dość szybko wchłania obce zapachy.
Opakowanie: 100 g
Kraj pochodzenia: Polska
Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Inne produkty
Kraft Foods Polska S.A.:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.289
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});