Chorizo Katalońskie premium

Chorizo Katalońskie premium
Ocena
brak ocen
Opis produktu:
Wyrób surowy, wędzony, długo dojrzewający. Pakowane w atmosferze ochronnej. Do wyprodukowania 100 g wyrobu użyto 92 g mięsa wieprzowego, 61 g mięsa wołowego.
Wyprodukowane przez:
TARCZYŃSKI Spółka Akcyjna
Marka:
Tarczyński
Właściciel marki:
TARCZYŃSKI Spółka Akcyjna
Skład: Mięso wieprzowe, mięso wołowe, sól, przyprawy, cukier, laktoza, E316 Izoaskorbinian sodu, Glutaminian sodu, czerwień koszenilowa, E250 Azotyn sodu, kultury bakterii.
Przechowywanie: Najlepiej przechowywać w temperaturze od +10 °C do +18 °C.
Opakowanie: 242 g
Kraj pochodzenia: Polska
Region pochodzenia: Trzebnica
Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Inne produkty
TARCZYŃSKI Spółka Akcyjna:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.539
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});