Woda Nałęczowianka delikatnie gazowana

Woda Nałęczowianka delikatnie gazowana
Ocena
Średnia 2.86 / 5 (7 głosy)
Opis produktu:
Naturalna woda mineralna nasycona dwutlenkiem węgla - średnionasycona, średniozmineralizowana. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Poddawana procesowi napowietrzania i filtracji. Wydobywana z otworu Nałęczowianka w Nałęczowie.
Wyprodukowane przez:
Nestlé Polska S.A.
Marka:
Nałęczowianka
Właściciel marki:
Nestlé Polska S.A.
Przechowywanie: Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, wolnym od obcych zapachów, w temperaturze +4 °C do + 20 °C. Chronić przed przemrożeniem. Zaleca się spożycie do 12 godzin po otwarciu butelki.
Opakowanie: 1,5 l
Kraj pochodzenia: Polska
Region pochodzenia: Nałęczów
Informacje dodatkowe: Woda bandana przez PZH. Główne składniki mineralne (całkowita mineralizacja 624mg/l): Ca2+ - 108,2, HCO3- - 439,3, Mg2+ - 21,9, SiO2 - 22,1, Na+ - 10,0, Cl- -7,0, K+ - 2,2, F- - 0,3 . Jedyna woda rekomendowana przez Uzdrowisko Nałęczów.
Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.239
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});