Egejski miód sosnowy

Egejski miód sosnowy
Ocena
Średnia 3.5 / 5 (8 głosy)
Opis produktu:
W rozległych lasach sosnowych pszczoły zbierają z igieł sosnowych ciemną spadź i przerabiają ją na ten niepowtarzalny miód o silnym, żywicznym smaku. Czarujące, piękne wyspy, samotne zatoczki, małe wioski rybackie i niezliczone antyczne miejsca charakteryzują uroczy obraz tego nadmorskiego regionu.
Wyprodukowane przez:
Fürsten-Reform Dr. med. Hans Plümer Nachf
Marka:
Bihophar
Właściciel marki:
Fürsten-Reform Dr. med. Hans Plümer Nachf
Opakowanie: 500 g
Kraj pochodzenia: Niemcy
Informacje dodatkowe: Mieszanka miodów nie pochodzących z państw członkowskich UE. Czystość oraz właściwy sposób rozlewania zostały opatrzone numerem partii i sprawdzone przez Państwowego rzeczoznawcę ds. chemii spożywczej.
Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Inne produkty
Fürsten-Reform Dr. med. Hans Plümer Nachf:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.23
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});