Extra virgin olive oil with Pepperoni

Extra virgin olive oil with Pepperoni
Ocena
Średnia 3.38 / 5 (13 głosy)
Opis produktu:
Ekstra oliwa z oliwek pierwszego tłoczenia na zimno z pepperoni. Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych.
Wyprodukowane przez:
F.H. DORAPOL Sp.J.
Marka:
Lyrakis family
Właściciel marki:
F.H. DORAPOL Sp.J.
Przechowywanie: Przechowywać z dala od źródeł światła i ciepła.
Opakowanie: 250 ml
Kraj pochodzenia: Grecja
Informacje dodatkowe: Zastosowanie: do grillowanego kurczaka, leczo, ostrych zup, pikantnych dań mięsnych, dan meksykańskich.
Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.268
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});