Błonnik pokarmowy

Ocena
Średnia 3.1 / 5 (10 głosy)
Opis produktu:
Błonnik pokarmowy - włókno pokarmowe odgrywa wieloraką dobroczynną rolę w organizmie. Wspomaga proces odchudzania świetnie czyszcząc jelita, pobudzając ich perystaltykę i usuwając wszelkie resztki pokarmowe. Wpływa na procesy trawienia i przyswajania, przyczynia się do obniżenia poziomu cholesterolu oraz oczyszcza wątrobę i główne arterie.
Skład: Błonnik pokarmowy
Przygotowanie: 3 razy dziennie od 3 do 7 łyżeczek od herbaty. Po spożyciu obfici popić! Zaleca się picie 2 - 2,5 litra płynów obojętnych.
Opakowanie: 600 g
Informacje dodatkowe: UWAGA: - Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. - Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. - Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.182
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});