Salami dębickie Gold

Salami dębickie Gold Gdzie kupić? »
Ocena
Średnia 4 / 5 (1 głosy)
Opis produktu:

Wędlina surowo dojrzewająca produkowana z surowca wieprzowego. Smak i zapach jest charakterystyczny dla wędlin tego rodzaju z wyczuwalną kompozycją naturalnych przypraw.

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
Gold
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Skład:

Mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, tkanka łączna wieprzowa, sól, przyprawa (zawiera aromaty, ekstrakty przypraw), glukoza, cukier, barwnik E120, substancja zagęszczająca E410, E415, E407, regulator kwasowości E508, przeciwutleniacz E316, substancja konserwująca E250, bakterie fermentacji mlekowej.
Produkt może zawierać śladowe ilości: glutenu, selera, gorczycy, soi, pochodnych mleka.
Do wytworzenia 100 g produktu zużyto 110 g mięsa wieprzowego.

Przechowywanie w temp. pok.: W temperaturze od 1°C do 6°C.
Opakowanie: 250 g i 500 g
Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.207
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});