Snack Salami Pleśniowe

Snack Salami Pleśniowe Gdzie kupić? »
Ocena
brak ocen
Opis produktu:

„Snacki” są nowością w ofercie Sokołów S.A. W związku z coraz większym zapotrzebowaniem rynku na produkty typu „przekąski” postanowiliśmy wprowadzić do swojej oferty właśnie taki asortyment.
Snack Salami Wędzone są typowym produktem wędzonymi  oddającymi charakterystyczny smak i zapach tradycyjnego salami natomiast wersja z pleśnią na powierzchni czyli Salami Snack Pleśniowe posiada charakterystyczne walory smakowe typowych francuskich wędlin.
Wyrób jest zapakowany w torebki foliowe z ozdobną etykietą. Zawartość jednej tacki to 100g produktu dzięki czemu są bardzo wygodne w użyciu. Przeznaczeniem tych produktów jest ogół konsumentów ponieważ doskonale nadają się nie tylko na wszelkiego rodzaju wyjazdy, podróże, spotkania ale także np. do przygotowania ciekawych potraw.

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
Salami z Dębicy
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Skład:

Mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, tkanka łączna wieprzowa, sól,  przyprawa (zawiera aromaty, ekstrakty przypraw), glukoza, dekstroza, substancja zagęszczająca E410, E415, E407, przeciwutleniacz E300, E316, barwnik E120, regulator kwasowości E508, wzmacniacz smaku  E621, substancja konserwująca E250, E252, bakterie fermentacji mlekowej, pleśń dodana na powierzchnię batonu.

Produkt może zawierać śladowe ilości: glutenu, selera, gorczycy, soi, pochodnych mleka.

Do wytworzenia 100 g produktu zużyto 148 g mięsa wieprzowego.

Przechowywanie w temp. pok.: W temperaturze od +10°C do +18°C.
Termin ważności: 90 dni
Opakowanie: 100 g
Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.208
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});