Salami delikatesowe

Salami delikatesowe Gdzie kupić? »
Ocena
Średnia 1 / 5 (1 głosy)
Opis produktu:

Salami Delikatesowe zalicza się do klasycznych gatunków tej wędliny. Produkowane jest z najlepszego surowca wieprzowego z dodatkiem wołowiny, który przyprawiany jest specjalną dedykowaną dla tego rodzaju mieszanką przypraw nadającą unikalny smak.

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
Gold
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Skład:

Mięso wieprzowe, mięso wołowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawa (zawiera aromaty, ekstrakty przypraw), glukoza, cukier, przeciwutleniacz – izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca –azotan sodu, bakterie fermentacji mlekowej. Produkt może zawierać śladowe ilości: glutenu, selera, gorczycy, soi, pochodne mleka.

Przechowywanie w temp. pok.: Plastry - Temperatura od +1 ºC do +10 ºC Batony - Temperatura od +10 ºC do +18 ºC
Termin ważności: Plastry - 60 dni, batony – 90 dni
Opakowanie: Plastry - 100g, baton – 250g i 500g
Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.284
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});