Papier do gotowania SAGA One-up 33x53cm (200 arkuszy)

Papier do gotowania SAGA One-up 33x53cm (200 arkuszy)
Ocena
Średnia 3.43 / 5 (23 głosy)
Opis produktu:

Papier do gotowania SAGA w innowacyjnej formie podania SAGA One-Up. Ciekawie zaprojektowane opakowanie, umożliwia wyciąganie pojedynczych arkuszy papieru jedną ręką. Ze względu na niewielkie rozmiary opakowania, może być ono przechowywane zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej. Produkt ten dedykowany jest przede wszystkim do restauracji, firm cateringowych, kuchni instytucjonalnych oraz pozostałych punktów gastronomicznych!
Papier do gotowania SAGA nie przepuszcza tłuszczu ani wody, jest obustronnie silikonowany (posiada warstwę nieprzywierającą) i z powodzeniem może być używany do gotowania w wodzie lub na parze. Może być on stosowany na wszystkich etapach przygotowywania żywności, począwszy od zamrażania, a skończywszy na podgrzewaniu w kuchence mikrofalowej. Wyśmienicie sprawdza się w pieczeniu i zapiekaniu w piekarniku. Z użyciem papieru do gotowania SAGA w łatwy sposób można rozdzielić poszczególne składniki, a następnie przygotowywać oraz gotować je w tym samym czasie. Przy pomocy papieru SAGA można oddzielić żywność wrażliwą na działanie tłuszczu w efekcie tego, wystawione w formie bufetu dania na dłużej zachowa swój świeży wygląd. Papier do gotowania SAGA jest uniwersalny, nadaje się zarówno do gotowania warzyw w wodzie lub na parze jak i pieczenia mięs i ryb w piekarniku. Idealnie sprawdza się w pakowaniu żywności (jej przechowywaniu), rozbijaniu mięs czy rozwałkowywaniu ciast, może być pomocny w delikatnym smażeniu.

Marka:
SAGA
Właściciel marki:
Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o.
Opakowanie: Forma dozowania typu One-Up, wymiar arkusza: 33 x 53 cm, ilość: 200 arkuszy w opakowaniu
Komentarze (1) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Gość
01:59, 03.08.2013
One of my friends had her phthgorapoer take pictures of all of the guests as they came into the wedding, then we signed a photo album, and the phthgorapoer & her posse kept track of the order of the photos so they could put the book together later.I thought it was a cute idea, but I felt really awkward since I came alone, and it also might be kind of awkward for people who go to the wedding together but aren't actually a couple. Also it made the wedding start almost an hour late, for real.Let me know if I can help you find musicians, I know lots of them.
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.184
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});