Salami w przyprawach

Salami w przyprawach Gdzie kupić? »
Ocena
Średnia 1.33 / 5 (3 głosy)
Opis produktu:

Salami w przyprawach to nowa propozycja Sokołowa z czterema przyprawami: dynia, czosnek, jager fix i czerwony pieprz. Nowa forma jest dużo wygodniejsza dla klientów i hurtowników, bo pozwala przy mniejszej masie spróbować wielu smaków. Salami w przyprawach dedykowane jest dla ogółu konsumentów jednak warto zwrócić uwagę na dodatek odpowiedniej przyprawy, która nadaje każdemu rodzajowi unikalny smak. Smacznego!

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
Sokołów
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Opakowanie: 500 g
Komentarze (2) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Gość
17:44, 01.10.2017
Nie mam zielonego pojęcia, co miał w głowie ktoś, kto wymyślił sobie, że świetnym pomysłem na salami będzie obłożenie jej najpierw niejadalną folią a potem obłożenie tej folii przyprawami. Dno, dziadostwo kompletne.
Gość
23:02, 03.06.2012
najwiekszy badziew jaki jadlem a wlasciwie jak to jesc? otoz pod przyprawami jest niejadalna folia.. co za besens jak to jesc?
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.214
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});