Kabanosy Amerykańskie

Kabanosy Amerykańskie Gdzie kupić? »
Ocena
Średnia 2.43 / 5 (7 głosy)
Opis produktu:

Kabanosy amerykańskie to nowa linia suszonych kabanosów w marce Gold. Są innowacją na polskim rynku ze względu na bardzo małą średnicę, która wynosi zaledwie 8 mm i żelowej osłonce, praktycznie nie wczuwalnej podczas jedzenia. Jest to doskonały produkt do zjedzenia na każdą porę dnia i okazję. Długość kanabosów to 22 cm, ich walory smakowe zostały ocenione bardzo wysoko.

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
Gold
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Skład:

Kabanosy w formie zwojów z banderolą, barwa wiśniowa do brązowej, równomiernie pomarszczone, smak charakterystyczny dla wędliny z mięsa wieprzowego z dodatkiem przypraw, wyraźny zapach wędzenia.

Komentarze (1) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Gość
20:54, 10.08.2013
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.213
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});