Kabanosy Włoskie

Kabanosy Włoskie Gdzie kupić? »
Ocena
Średnia 3.94 / 5 (18 głosy)
Opis produktu:

Kabanosy włoskie to nowa linia suszonych kabanosów w marce Gold. Są innowacją na polskim rynku ze względu na bardzo małą średnicę, która wynosi zaledwie 8 mm i żelowej osłonce, praktycznie nie wczuwalnej podczas jedzenia. Jest to doskonały produkt do zjedzenia na każdą porę dnia i okazję. Kabanosy włoskie są najdłuższymi kabanosami, ich długość wynosi 33 cm. Walory smakowe zostały ocenione bardzo wysoko.

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
Gold
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Skład:

Kabanosy w formie zwojów długości około 33 cm z banderolą, barwa jasno-brązowa do brązowej ,równomiernie pomarszone, smak charakterystyczny dla wędliny w mięsa wieprzowego z dodatkiem przypraw, wyraźny zapach wędzenia.

Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.206
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});