Nasze Parówki

Nasze Parówki
Nasze Parówki Nasze Parówki Gdzie kupić? »
Ocena
Średnia 3.5 / 5 (8 głosy)
Opis produktu:

Znakomite, tradycyjne parówki w łatwo zdejmowalnych osłonkach sztucznych, otrzymane z mięsa wieprzowego, wędzone i parzone. Jest to produkt najwyższej klasy w grupie kiełbasek homogenizowanych. Charakteryzują się jasną, złotą barwą uwędzenia, jędrną i soczystą konsystencją, oraz wyraźnym mięsnym smakiem odpowiednio podkreślonym poprzez zastosowanie starannie dobranych proporcji mięsa i klasycznych dla parówek przypraw.

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
Sokołów
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Przygotowanie:

Nasze Parówki dzięki swoim walorom doskonale smakują podane zarówno na gorąco podgrzane w wodzie, na patelni lub grillu, jak też na zimno. Wyśmienite na domowe ciepłe śniadanie, ale także jako zimna przekąska podczas wycieczki w plener.

Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
wh0cd523433 citalopram hydrobromide
wh0cd237833 buy yasmin
wh0cd934644 Tenormin antabuse cephalexin with no prescription
wh0cd20707 suhagra elocon over the counter
Nie mogę obejść się bez kawy, dla mnie kawa to konieczność. Codziennie obowiązkowo jedna ...
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.521