Nasze Parówki

Nasze Parówki
Nasze Parówki Nasze Parówki Gdzie kupić? »
Ocena
Średnia 3.45 / 5 (11 głosy)
Opis produktu:

Znakomite, tradycyjne parówki w łatwo zdejmowalnych osłonkach sztucznych, otrzymane z mięsa wieprzowego, wędzone i parzone. Jest to produkt najwyższej klasy w grupie kiełbasek homogenizowanych. Charakteryzują się jasną, złotą barwą uwędzenia, jędrną i soczystą konsystencją, oraz wyraźnym mięsnym smakiem odpowiednio podkreślonym poprzez zastosowanie starannie dobranych proporcji mięsa i klasycznych dla parówek przypraw.

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
Sokołów
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Przygotowanie:

Nasze Parówki dzięki swoim walorom doskonale smakują podane zarówno na gorąco podgrzane w wodzie, na patelni lub grillu, jak też na zimno. Wyśmienite na domowe ciepłe śniadanie, ale także jako zimna przekąska podczas wycieczki w plener.

Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.256
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});