Golonka z kurczaka

Golonka z kurczaka
Golonka z kurczaka Golonka z kurczaka Gdzie kupić? »
Ocena
Średnia 3 / 5 (8 głosy)
Opis produktu:

Delikatesowy wyrób z kurczaka, parzony, formowany, w osłonce barierowej. Soczyste i kruche mięso z udek z kurczaka oblano wokół smaczną, klarowną galaretką uzyskując w efekcie aromatyczną wędlinę z lekko wyczuwalnym smakiem konserwy. Odpowiednio przyprawiona pieprzem, solą i listkiem laurowym galareta znakomicie podkreśla i akcentuje łagodny smak delikatnego mięsa drobiowego.

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
O!DROBINA
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Przygotowanie:

Golonkę z kurczaka polecamy do spożycia na zimno. Jest to smaczna wędlina np. na kanapki także dla tych osób, które dbając o linię wybierają wyroby o niskiej zawartości tłuszczu.

Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.252
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});