Smażonka Babuni

Smażonka Babuni Gdzie kupić? »
Ocena
Średnia 4.17 / 5 (6 głosy)
Opis produktu:

Wyrób garmażeryjny. Rozdrobnione mięsa wieprzowe i drobiowe wraz z naturalnymi przyprawami, ziołami, posiekaną cebulką i aromatycznym czarnym pieprzem upieczono w małych, wygodnych foremkach uzyskując niezwykle smaczny, wyraźnie pikantny produkt garmażeryjny, który swoimi walorami nawiązuje do swojskiej kuchni.

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
Wyroby Babuni
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Przygotowanie:

Smażonkę Babuni polecamy do spożycia na zimno jako tradycyjną, wyrazistą w smaku przekąskę. Może być również aromatycznym dodatkiem do codziennych kanapek. Znakomicie smakuje z wiejskim razowym chlebem i kiszonym ogórkiem.

Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Inne produkty
Wyroby Babuni:
więcej »
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.209
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});