Smażonka Babuni

Smażonka Babuni Gdzie kupić? »
Ocena
Średnia 4 / 5 (4 głosy)
Opis produktu:

Wyrób garmażeryjny. Rozdrobnione mięsa wieprzowe i drobiowe wraz z naturalnymi przyprawami, ziołami, posiekaną cebulką i aromatycznym czarnym pieprzem upieczono w małych, wygodnych foremkach uzyskując niezwykle smaczny, wyraźnie pikantny produkt garmażeryjny, który swoimi walorami nawiązuje do swojskiej kuchni.

Wyprodukowane przez:
Sokołów S.A.
Marka:
Wyroby Babuni
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Przygotowanie:

Smażonkę Babuni polecamy do spożycia na zimno jako tradycyjną, wyrazistą w smaku przekąskę. Może być również aromatycznym dodatkiem do codziennych kanapek. Znakomicie smakuje z wiejskim razowym chlebem i kiszonym ogórkiem.

Komentarze (0) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
wh0cd708121 lasix without prescriptions allopurinol zithromax go here synthroid where to buy ...
wh0cd294750 Adalat Tablets inderal propranolol
wh0cd871195 buy robaxin online buy proscar clomid buy celexa
wh0cd327590 online flagyl anafranil
wh0cd294750 Buy Buspar Online
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.207