WYTWÓRNIA MAKARONU BIO Babalscy

WYTWÓRNIA MAKARONU BIO Babalscy
Adres:
Pokrzydowo 99
87-312 Pokrzydowo
Polska
telefon: (056) 49 859 77
fax: (056) 49 859 77
www: www.biobabalscy.pl
email: bio@biobabalscy.pl
Informacje o firmie:
Od 1986 roku Państwo Aleksandra i Mieczysław Babalscy prowadzą 9 hektarowe, atestowane gospodarstwo ekologiczne. Znajduje się ono we wsi Pokrzydowo (woj. Kujawsko - Pomorskie, pojezierze Brodnickie). Przy gospodarstwie istnieje Wytwórnia Makaronu BIO. Przetwarza ona produkty zbożowe pochodzące z upraw ekologicznych.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.24
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});