Zakład Produkcji Spożywczej Krzętle Sp. z o.o.

Zakład Produkcji Spożywczej Krzętle Sp. z o.o.
Adres:
Krzętle 1
98-320 Osjaków
Polska
telefon: (43) 842 39 50
fax: (43) 842 39 51
www: www.krzetle.pl
email: biuro@krzetle.pl
Informacje o firmie:
Zakład Produkcji Spożywczej Krzętle Sp. z o.o. powstał w maju 2007r. Produkty tej firmy pozbawione są konserwantów i sztucznych barwników. Składniki do przetworów uzyskiwane są od od miejscowych rolników, zapewniając wysoką jakość wyrobów. Zakład specjalizuje się w produkcji dań gotowych, przetworów warzywnych oraz koncentratów.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.212
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});