Zakłady Piekarskie Oskroba Sp. z o.o.

Zakłady Piekarskie Oskroba Sp. z o.o.
Adres:
Jankowskiego 1
05-430 Celestynów
Polska
telefon: (0-25) 756 29 00
fax: (0-25) 756 29 29
www: www.oskroba.pl
email: biuro@oskroba.pl
Informacje o firmie:
Początek działalności firmy Oskroba sięga lat trzydziestych, kiedy to dziadek obecnego właściciela otworzył piekarnię. Firma składa się obecnie z trzech oddzielnych zakładów produkcyjnych, w których produkowane jest kilkadziesiąt ton pieczywa dziennie. Firma wykorzystuje najnowsze technologie stosowane w piekarnictwie oraz własne udoskonalone receptury. W firmie zatrudnionych jest 440 osób.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.233
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});