Zbyszko Company Sp. z o.o.

Zbyszko Company Sp. z o.o.
Adres:
Warszawska 239
26-600 Radom
Polska
telefon: 48 383 11 02
fax: 48 383 11 03
www: www.zbyszko.com.pl
email: sekretariat@zbyszko-company.pl
Informacje o firmie:
Firma Zbyszko jest producentem owocowych napojów gazowanych i niegazowanych. Została założona w 1993 roku, od tego czasu wypracowała markę, która znajduje się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych przez konsumentów. Firma nieustannie poszerza asortyment oraz inwestuje w nowe technologie i maszyny. Od dwóch lat Zbyszko produkuje również napoje bez konserwantów.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.201
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});