Zakłady mięsne Łmeat-Łuków S.A.

Zakłady mięsne Łmeat-Łuków S.A.
Adres:
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków
Polska
telefon: (025) 798 24 01
fax: (025) 798 42 32
www: www.zmlukow.pl/
Informacje o firmie:
Zakłady mięsne Łmeat-Łuków istnieją od ponad 35 lat. Od 1 sierpnia 1998 Zakłady Mięsne Łmeat Łuków S.A. działają jako jednoosobowa spółka akcyjna Skarbu Państwa. W październiku 2003 r. największa łukowska firma została sprywatyzowana. Większościowy pakiet akcji przejął Senator Henryk Stokłosa, właściciel holdingu Farmutil S.A.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.206
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});