Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.

Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
Adres:
Fort Wola 22
00-961 Warszawa
Polska
telefon: 0048 22 3662200
www: www.pepsi-cola.pl
Informacje o firmie:
Firma Pepsi-Cola General Bottlers Poland zajmuje się produkcją i sprzedażą napojów i słonych przekąsek. Centra dystrybucyjne oraz fabryki firmy mieszczą się na terenie całej Polski. W jej ofercie znajdziemy rozmaite napoje gazowane: Mountain Dew, Mirinda, 7 Up, Schweppes, Slice, w tym te z lini marki Pepsi takie jak Pepsi, Pepsi Max, Pepsi Light, Pepsi Twist. Firma od czasu do czasu wypuszcza na rynek produkty limitowane np. Pepsi Blue, Pepsi Gold, Pepsi Wild Cherry oraz PepsiSpice. Organizuje także liczne promocje i konkursy.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.372
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});