Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o.

Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o.
Adres:
Opolska 103
47-300 Krapkowice
Polska
telefon: (77) 54 19 100
www: www.sagacook.com
email: sagainfo.pl@metsagroup.com
Informacje o firmie:

Metsä Tissue to wiodący na światowym rynku producentem papierów do gotowania oraz pieczenia. W  Europie firma Metsä Tissue jest również jednym z największych dostawców produktów z papieru, które wykorzystywane są zarówno w gospodarstwach domowych jak i przemyśle. Główne marki firmy to: SAGA, Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin oraz Fasana. Zakłady Metsä Tissue znajdują się w Niemczech, Finlandii, Szwecji, Polsce oraz Słowacji.
Firma Metsä Tissue została założona w 1868 roku. Jest to firma fińska działająca w przemyśle drzewnym - wczesniej znana jako G.A. Serlachius Oy. Metsä Tissue jest częścią Metsäliitto Group - międzynarodowej grupy przemysłu drzewnego.
Więcej informacji o firmie Metsä Tissue można uzyskać na stronie: www.metsatissue.com.

Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.218
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});