Gaster Sp. z o.o.

Gaster Sp. z o.o.
Adres:
Wiejska 11 Jaśkowice
42-674 Zbrosławice
Polska
telefon: 032 401 21 17
fax: 032 401 21 02
www: www.gaster.pl/
email: gaster@gaster.pl
Informacje o firmie:
Firma Gaster Sp. z o. o. powstała w 1992 roku jako niewielki zakład produkcyjny. Stabilny rozwój i rosnące zainteresowanie Klientów doprowadziły do wzrostu produkcji i zwiększenia zasięgu działania. 15 maja 2006 roku Spółka Gaster została sprzedana Grupie Kapitałowej GRAAL. Graal nabył łącznie 100% udziałów spółki Gaster sp. z o.o. i tyle samo głosów na zgromadzeniu wspólników.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.192
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});