Goldtau Sp. z o.o.

Goldtau Sp. z o.o.
Adres:
Juchowo 54a
78 - 446 Silnowo
Polska
telefon: 094 37 140 17
fax: 094 37 140 17
www: goldtau@wp.pl
email: www.goldtau.pl
Informacje o firmie:
Firma GOLDTAU powstała w 1997 roku. Przedmiotem jej działalności jest produkcja eliksirów (są to koncentraty do rozcieńczenia), syropów, herbat ziołowych, musli. Produkty GOLDTAU powstają ze zbieranych ręcznie dzikich owoców i kwiatów oraz uprawianych metodą biodynamiczną roślin.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.194
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});