Gospodarstwo Ogrodniczo - Hodowlane H. i Z. Ziembińscy

Gospodarstwo Ogrodniczo - Hodowlane H. i Z. Ziembińscy
Adres:
Sulęcińska 1/5
04-959 Warszawa
Polska
telefon: (22) 872 95 14
fax: (22) 872 95 14
www: goh.com.pl
email: goh@goh.com.pl
Informacje o firmie:
Gospodarstwo Ogrodniczo-Hodowlane H. i Z. Ziembińscy od 1966 roku specjalizuje się w uprawie warzyw. W roku 1992, jako jedni z pierwszych w Polsce, wprowadzili produkcję kiełków warzywnych. Obecnie Gospodarstwo produkuje także świeże zioła przyprawowe.
Produkuje:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.184
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});