Grand'Italia

Grand'Italia
Adres:
Jana III Sobieskiego 98
62-030 Luboń k. Poznania
Polska
telefon: (061) 810 60 90
fax: (061) 810 50 62
www: www.granditalia.pl
email: office@indexfood.pl
Informacje o firmie:
Grand'Italia to autentyczna, tradycyjna kuchnia włoska. To dania gotowe-szybkie, proste i wygodne do przyrządzenia. Firma produkuje przede wszystkim pesto oraz gotowe sosy na bazie pomidorów koktajlowych. Grand'Italia należy do Index Food Sp. z o.o., dystrybutora produktów spożywczych kuchni śródziemnomorskiej.
Produkuje:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.183
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});