P.H. Center Cracow

P.H. Center Cracow
Adres:
Makuszyńskiego 4
31-752 Kraków
Polska
telefon: +48 12 6448706
fax: +48 12 6432629
www: www.centercracow.com.pl/
email: center@centercracow.com.pl
Informacje o firmie:
Działalność Przedsiębiorstwa Handlowego "CENTER CRACOW" związana jest mocno z rynkiem węgierskim. Spółką funkcjonuje od 1990 roku. Zajmuje się produkcją, importem i eksportem produktów spożywczych, rolnych i przemysłowych. produkcją zapraw cytrynowych o nazwie "CITROMLE®" w butelkach plastikowych o objętościach 200ml, 500ml i 1L.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.192
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});