SAWEX

SAWEX
Adres:
Sawex Sp. z o.o. Wiertnicza 70
02-952 Warszawa
telefon: (22) 6517904
fax: (22) 6517909
www: www.sawexpl.com
email: sawex@sawexpl.com
Informacje o firmie:
Działalność spółki Sawex koncentruje się na dwóch branżach: chemicznej i spożywczej. Firma jest zarówno importerem, jak i eksporterem surowców i półproduktów gumowych, kauczukowych dla przemysłu chemicznego oraz różnorodnych gatunków ryżu, kasz, roślin strączkowych. Wszystkie produkty spożywcze są najwyższej jakości gwarantowanej przez ich markę: Britta, Halina, Rani, Sotto, Golden Reis i wiele innych.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.192
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});