SYMBIO POLSKA S.A.

SYMBIO POLSKA S.A.
Adres:
Polna 40
00-635 Warszawa
Polska
telefon: +48 (0) 22 825 62 16
fax: +48 (0) 22 825 46 50
www: www.symbio.pl
email: sylwia.rybicka@symbio-organic.com
Informacje o firmie:
Symbio Polska S.A. założyliśmy w 1998 roku. Firma zrzesza ponad 300 rolników. W ofercie znajdują się: soki owocowe i warzywne, dżemy niskosłodzone i bezcukrowe, musli, warzywa konserwowe, produkty zbożowe oraz bakalie.
Marki:
Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.203
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});