O!DROBINA

O!DROBINA
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Informacje o marce:

Zmieniające się preferencje konsumentów oraz wysokie walory dietetyczne drobiu sprawiły, że SOKOŁÓW S.A. oprócz wędlin i mięsa czerwonego wprowadziły na rynek wyroby drobiowe. W ich produkcji specjalizuje się oddział w Czyżewie. Bogata oferta produktów O!DROBINA zawiera m.in.: kiełbasy, polędwice, pasztety, mielonki, szynki, rolady. Marka jest ciągle udoskonalana i wzbogacana. Dzięki temu każdy, nawet najwybredniejszy klient znajdzie coś dla siebie. Oprócz świetnych walorów smakowych i znakomitej jakości surowca przetwarzanego z zachowaniem surowych norm sanitarnych, produkty te charakteryzują się przystępną ceną.

Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.249
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});