Uczta

Uczta
Właściciel marki:
Sokołów S.A.
Informacje o marce:

Uczta to łatwe do przyrządzenia mięsa kulinarne o gwarantowanej jakości. SOKOŁÓW S.A. proponuje dwa rodzaje tych wyrobów.

Uczta "świeżość i smak" to szeroka gama mięs wieprzowych i wołowych porcjowanych lub plasterkowanych, z kością lub bez. Z kolei Uczta "soczyste i kruche" to linia wstępnie przyprawionych mięs kulinarnych. Wystarczy dodać ulubione przyprawy i produkty są gotowe do pieczenia, duszenia lub smażenia.

Uczta produkowana jest z mięsa pochodzącego ze zwierząt z polskiej hodowli, co daje możliwośc łatwej identyfikacji jego pochodzenia. Produkcja prowadzona jest pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej oraz przy zastosowaniu restrykcyjnych  systemów zapewniania jakości. Produkty kulinarne Uczta są specjalnie selekcjonowane i pakowane w technice MAP lub próżni, by jak najlepiej zachować naturalne właściwości świeżego mięsa, jego armat, smak i barwę przy wydłużonym terminie przydatności do spożycia.

Produkty:
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
wh0cd523433 citalopram hydrobromide
wh0cd237833 buy yasmin
wh0cd934644 Tenormin antabuse cephalexin with no prescription
wh0cd20707 suhagra elocon over the counter
Nie mogę obejść się bez kawy, dla mnie kawa to konieczność. Codziennie obowiązkowo jedna ...
Blogi kulinarne:
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:1.291