Bitki zbitki

Lista zakupów - wszystkie składniki potrzebne do przepisu:
plaster żółtego sera - 1 ---
plaster pomidora - 1 ---
Sól - wg. uznania
Pieprz czarny - wg. uznania
jajko - 1 ---
bułka tarta - wg. uznania
Ocena
3
5
Średnia 3 / 5 (5 głosy)
Drukuj
Załóż swoją książkę kucharską
Produkt kcal na 100g produktu jadalnego
Pierś z kury  g  x  kcal =  kcal
Sól  g  x  kcal =  kcal
Suma na 100g dania:  kcal
Suma dla całego dania:  kcal
Bitki zbitki
  1. 1. Pierś przecinamy na dwie cienkie i rozbijamy, strony które damy od wewnątrz,,,smarujemy rozgniecionym czosnkiem i delikatnie obsypujemy przyprawami.
  2. 2. Na tak przygotowane płaty układamy…plasterek sera (wielkość dopasować do rozmiaru mięsa, aby nie sięgał do krawędzi) na ser dajemy pomidora, którego należy posolić i przykryć serem, a następnie drugą częścią mięsa i docisnąć…
  3. 3. Tak przygotowane…maczamy w jajku doprawionym solą i pieprzem, jajka dobrze jak jest więcej u wpłynie między krawędzie mięsa, wtedy posłuży jako spoiwo. Obtaczamy w bułce i smażymy na oleju. Ogień powinien być dość mały…aby mięsko się przepiekło. Podajemy gorące aby serek był płynny i się fajnie rozpływał.
    Tak przygotowane…maczamy w jajku doprawionym solą i pieprzem, jajka dobrze jak jest więcej u wpłynie między krawędzie mięsa, wtedy posłuży jako spoiwo. Obtaczamy w bułce i smażymy na oleju. Ogień powinien być dość mały…aby mięsko się przepiekło. Podajemy  gorące aby serek był płynny i się fajnie rozpływał.
Klasyfikacja przepisu:
Stopień trudności: Średnie
Czas przygotowania: 30 - 60 minut
Ilość osób: 1-2
Złożoność przepisu: prosty
+ Dodaj Przepis
Niam na dziś
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Nutrition is a illustrious possess of having a in the pink lifestyle. You may scarcity to be more ...
wh0cd653757 prednisone lisinopril clindamycin baclofen finasteride without prescription
wh0cd783998 erythromycin benicar hct price allopurinol buy
wh0cd381951 aripiprazole abilify tetracycline buy online buy celexa strattera online vardenafil
wh0cd566556 robaxin pills Celebrex Tabs
Blogi kulinarne:
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Łukasz Fulara Łukasz Fulara Wielokrotny uczestnik i laureat najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych. Na co dzień szef kuchni w ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.533