Gemo Restaurant
Kontakt:
Telefon:
22 468 18 76
E-mail:
kontakt@gemorestaurant.pl
Gemo Restaurant
Adres: Mińska 25, Warszawa

Gemo Restaurant

Dodatkowe informacje
Kuchnie świata kuchnia gruzińska
Poziom cenowy restauracji: 30-40 zł
Ocena
brak ocen

Ascetyczna, acz przytulna restauracja urządzona w Soho Factory, czyli nowej przestrzeni miejskiej. Soho Factory tworzy kompleks półfabrycznych budynków zrewitalizowanych i z architektonicznym wyczuciem zaadoptowanych do funkcji biur i lokali użytkowych.

Gemo Restaurant to gruzińska restauracja w której Szefem Kuchni jest David Turkiestanishvili. Artysta, poeta w 1991 roku przyjechał do Polski, z tęsknoty za ojczystym krajem zaczął gotować gruzińskie potrawy. Nazwa restauracji to po gruzińsku Smak i faktycznie Szef Kuchni podążając za skojarzeniami jakie ona rodzi eksperymentuje łącząc polskie produkty i tworząc tradycyjne gruzińskie specjały. Do sztandarowych dań restauracji należą: humus, chaczapuri i czinkali.

Komentarze (5) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Gość
18:14, 09.11.2012
Praga zrobiła się zajefajna! Polecam ten restaurant, super klimat i fajne laski, oczywiście jedzenie tez smakowite. :)
Gość
23:30, 15.05.2012
Restauracja GEMO zaprasza codziennie od godz.12. Zapraszamy w Noc Muzeów, z 19/20 maja, która zaczyna się o godzinie 19:00.
Gość
20:19, 14.04.2012
Bardzo przepraszamy naszych Gości, restauracja od dnia 12 kwietnia 2012 r. jest zamknięta z powodu awarii elektrycznej w SOHO Factory. Zarząd SOHO Factory sp. z o.o. (podmiot odpowiedzialny za usunięcie awarii) nie zna terminu usunięcia awarii.
Gość
12:39, 02.04.2012
Pyszna kuchnia!!! wino rewelacyjnie dobrane... Polecam!
Pit
11:19, 08.03.2012
Absolutnie fantastyczna kuchnia! Właściciel osobiście interesuje się klientem, czy wszystko smakuje itd. Szczerze polecam!!!
Najnowsze artykuły:
Na odchudzanie - parowanie Gotowanie na parze od lat zalecane jest przez dietetyków, jako najzdrowszy sposób przygotowywania gorących posiłków. Czas zakochać się w parowaniu!
Wykorzystaj papier do pieczenia na różne sposoby Papier do pieczenia jest niezwykle przydatny w każdej kuchni, jednak można go wykorzystać także w nieco nieoczywisty sposób.
Jarzynka do obiadu - tylko znad pary Parowanie staje się coraz popularniejsze. I świetnie - przecież to najzdrowaszy sposób przygotowania posiłków, również jarzynek podawanych do obiadu.
Ostatnio komentowane:
Kupilem niedawno w markecie Leclerc sloik zupy o nazwie - Kwaśnica z żeberkiem - waszej ...
Ta woda to syf jak to ładnie posumowali w teście jakóści ...
Спасибо.
Blogi kulinarne:
Szczypior gotuje Szczypior gotuje Przemysław Kuśnierek od kilku lat jest właścicielem firmy CHIVE, zajmującej się wyspecjalizowanym ...
a-cook-oo a-cook-oo a-cook-oo - daj się zaskoczyć
Marcin Budynek Marcin Budynek Doskonały kucharz, manager oraz pomysłodawca. Organizator i juror, a także laureat wielu konkursów ...
Współpraca | Regulamin | Kontakt
Copyright © Avigail Holdings Sp. z o.o. 2009 - 2012
T:0.167
var dataLayer = []; dataLayer.push({"page": "other"});